| anonim_4396 a întrebat:

Daca mi-au trimis mesaj ca au pus coletul la curier pe 23 decembrie, oare sunt sanse sa imi ajunga maine pe 27? (pe site scria ca pachetele vin in maxim 2 zile, dar sunt constient ca au venit sarbatorile si mna.)
Tin sa mentionez ca cei de la fan courier au liber in intervalul 24-26 dec.

5 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Slabe sanse sa ajunga, depinde de distanta, acum cu sarbatorile lucrurile se misca mai greu.

Un minim 29 sau chiar dupa 1 ianuarie daca nu sunt prea incarcati.

| mihai69 a răspuns:

E posibil. Nu ai primit și AWB-ul? Poți urmări coletul cu ajutorul acelui cod.

Răspuns utilizator avertizat