| loveyou2 a întrebat:

De abia mi-am reinstalat windowsul si am 2 probleme:
1.se misca greu ferestrele cand le misc, nu neaparat internetul ci cand intru in my computer si le mut de la bara albastra (se misca in reluarE)
2.nu merge sunetul.cand intru in winamp sa ascult o melodie imi da eroarea:Bad directsound driver.please install proper drivers or select another device in configuration.error code: 88780078
urgent!

Răspuns Câştigător
| alexmircescu13 a răspuns:

Instaleaza driverele pentru placa video si pentru placa de sunet si ai rezolvat ambele probleme. Daca nu reusesti da-mi mesaj privat. Succes!

2 răspunsuri:
| VORTEX a răspuns:

Pentru sunet trebuie sa stii ce fel de placa de sunet ai si trebuie sa cauti driverul pe net si sa il instalezi cat despre greutatea cu care ruleaza, asta depinde si de ce procesor ai cat si de memoria RAM.bafta

| loveyou2 explică:

Cand le mut pardon big grin