| SOLUTIE a întrebat:

De ce cind aprind calculatorul sta vreo minuta si apoi se blocheaza mausul si trebuie sa-i dau restart si asa de mai multe ori? puteti sa ma ajutati?

3 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Bunăă
Probabil ai viruşi sau ai prea multă memorie.
În cazul în care ai viruşi ia de aici un antivirus şi devirusează-ţi pc-ul Http://dl.transfer.ro/ESET_Smart_Security_5-transfer_RO-12dec-8c4f3e.rar

Include si licenta.

Şi dacă ai prea multă memorie, du-te în "Start" şi caută "Control Panel"când găseşti dai la "Add or remove programs"şi uninstallează programele care stau degeaba în pc.(ai grijă dacă nu cunoşti vreun program sî nu-i dai uninstall fiindcă ar putea fi un driver sau ceva important)
Numai bine.

| SOLUTIE explică (pentru misterioaѕa):

Antivirus am, si memoria nu e plina ((

| misterioaѕa a răspuns (pentru SOLUTIE):

Înseamnă că merge greu netul sau vreun program de-al tău.