| cipryotu a întrebat:

De ce nu imi merge touchpad-ul de la laptop? am laptop asus k50ij si sistem de operare vista ultimate? astept raspunsuri cat mai repede multumesc!

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Apasa simultan Fn+F7 si o sa ai disabled si enabled. Il dai pe enabled si debifeaza ''welcome center ''daca iti apare la inceput.

| Bybanu a răspuns:

Exista o combinatie de taste. spre exemplu la me

FN (de langa CTRL) + F7

| RaulxD a răspuns:

Multumesc frumos, mi-a fost de mare folos!

| cipryotu explică:

Am incercat asa cu combinatia aia de taste si nu merge numa apare negru ecranu tot si daca apasa mai odata revine la normalcryingcrying