| alexx102428 a întrebat:

De ce nu mai lupta Rey Mysterio si Sin Cara? cand pot sa lupte din nou?

1 răspuns:
| bestintheworldnarcis a răspuns:

Pai cara si misterio nu mai sunt o echipa ei au avut o accidentare urata sincara a luptat s-a intors la ep de craciun al raw-ului iar rey misterio a fost si prezent la smackdown alaturi de daniel bryan si sheamus poti sa te uiti pe sport.ro la 23:00 la smackdown sau la 23:00 la raw; si sinca si rey-rey sunt in wwe dar nu stiu daca mai fac echipa funda big grin