| Khalisto a întrebat:

Hei, pentru cei ce se pricep la Wrestling :
-De ce Sin Cara Mistico (sunt 2) nu mai lupta (eu cel putin nu l-am mai vazut de anul trecut)
-De ce Sin Cara Hunico (cel fals) inca mai are voie sa lupte cu identitatea celui original
-Cand va fi urmatorul Royal Romble (daca mai exista)

1 răspuns:
| Denis123456 a răspuns:

Mai poate lupta pentru ca nu a pierdut niciun meci de,,End of carrer",are autorizate de la federația wwe, asa cum e cu kane, unul e demonul, celelalt e kane corporate, un ramble royal, va fi când actualul world champions va pierde titlul, și cineva va câștiga royal rumble ul va lua titlul