| KaKa_2508 a întrebat:

Deci am la facebook o problema...
imi apare chestia acea "Într-o relaţie cu" si nu stiu cum sa scap de easad
ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| Andrei07565486 a răspuns:

Http://www.facebook.com/? ref=logo#!/editprofile.php cauti si modifici singura

8 răspunsuri:
| CristianMarius a răspuns:

Intri pe facebook si dai click pe numele tau de langa poza apoi dai click pe informatii dupa care click pe informatii generale editeaza apoi click pe prieteni si famile la stare civila...dai salveaza modificarile si gata

| KaKa_2508 explică:

@rjrj nu vad ce legatura are ce ai postat tu cu ce am intrebat eu... nu este fb meu eu nici nu am asa ceva...
@Oana daca esti proasta mai bine nu mai posta!

| JnY a răspuns:

E suprasolicitat

| rjrj a răspuns:

Uite poate o sa te supere raspunsul meu dar am un sfat pentru tine.
In ultimul timp facebook a evoluat foarte mult desigur in rau adica facebook are intimitate 0 adica tot ce scrii cu iubitu soacra catzelu purcelu este vazut undeva si se poate hackui frumos de oameni oarecare, deci facebookul este un site de hacking si o prostie nu un site de socializare pentru ca datele si tot ce ai tu se publica!

| Ciutzy a răspuns:

daca ai timeline, atunci intri la About * chiar sub locatie * si apoi edit la relationship. cu modelul vechi nu-mi mai amintesc.

| Oana_3602 a răspuns:

Draga caca... daca vrei sa scapi de,, intr-o relatie,, despartete draga de ala /aia cucare esti rolling on the floor

| vivinusa a răspuns:

Haha nu sti e simplu ce nu stii http://www.facebook.com/? ref=logo#!/editprofile.php intra si va merge daca nu merge iti dau altceva ok?
haha :((