| grigor3 a întrebat:

Dintr-o supradoza de heroina sau de orice alt drog poti muri?

12 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Tocmai asa s-a ajuns la ideea de supradoza. Foarte multi heroinomani mor in urma unei supradoze, nu mai trebuie sa astepte cedarea ficatului.

| SG1995 a răspuns:

De ce crezi ca se cheama supradoza. Apropo, vezi ca pe net exista un caz a unui profesor universitar care in anii '70 a luat supradoza de heroina ca sa vada ce se intampla, si-a descris fiecare stare prin care a trecut. Lectura placuta.

| WolfYTB a răspuns (pentru SG1995):

Link?

| SG1995 a răspuns (pentru WolfYTB):

Din pacate nu imi permite telefonul care il am sa copiez link-uri, dar cauta Edwin Katskee, tipul s-a a murit din supradoza de cocaina, dar ia notat fiecare efect.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

180 000 de oameni mor pe an de la aspirina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incercarea moarte n-are!

| Bisbiavatar12 a răspuns:

Nu. incearca si vei vedea

| DaniAdrian a răspuns:

Automat da, corpul are o limita contra toxinelor care vin din exterior, iar cand aceasta depasesc limita, corpul cedeaza sub presiunea lor. Good luckwinking

| WolfYTB a răspuns:

Da poti.De ce intrebi? Sper ca nu vrei sa incerci sa te droghezi!

| Valy9999 a răspuns:

Normal ca mori.

| Alindinu472 a răspuns:

Dupa postarea asta poate te trezesti cu garda la usa

| SpKH a răspuns:

Da, poti. Dar stai linistit, nu de la iarba si droguri spihedelice traditionale