| deea_2375 a întrebat:

Doctorul poate afla daca o persoana nu mai este virgina?[fara sa se uite daca persoana respectiva mai are sau nu himenu!

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Medicul nu este Dumnezeu!
Numai controlul medical ginecologic poate spune dacă o fată este sau nu virgină.
Pa, pa.

| frvtel a răspuns:

Numai prin consult ginecologic.

| katala a răspuns:

Doctorul nu, dar astrologul da; citeste in stele.
Am glumit!
Tu cati ani ai? Si de ce ti-e frica de nenea doctorul?

| foxi a răspuns:

Daca ghiceste in cafea!

| Lorien_2084 a răspuns:

Nu poate afla, stai linistita.

| Katyusha_4814 a răspuns:

Depinde la ce doctor te referi. Ginecologul am impresia ca poate afla si prin intermediul ecografiei, dar nu stiu 100% sigur.
Sunt mai mult ca sigura ca un medic psiholog poate afla. Am citit ca dupa ce nu mai esti fecioara iti schimbi total comportamentul, motiv pentru care unii parinti isi dau seama daca odrasla si-a inceput viata sexuala.
Sper ca te-am ajutathappy

| deea_2375 explică:

Am 15ani. j pr meu vrea sa o facem...si eu am problema cu ciclu...si din cand in cand mai merg si la doctor.si vroiam sa vad daca poate afla "nenea doctorul" daca eu nu o sa mai fiu virgina. dar stati linistiti inca nu m-am hotarat in privinta dezvirginarii.