| Alecswtza a întrebat:

Dupa ce am gasit raspunsul la intrebrea "Unde imi postez intrebarea?", as dori sa adresez si eu o intrebare oricui ma poate ajuta.
Mi-am reformatat laptopul, iar acum nu stiu ce drivere sa instalez si cum sa procedez pentru a-mi putea folosi wi-fi-ul incorporat, astfel incat sa nu mai fiu nevoita sa trag de cablul de la net!
Multumesc anticipat. Funda :3 :*

4 răspunsuri:
| EusebiuR a răspuns:

Deci nu-ti merge wi-fi-ul? Baga cateva minute cablul si downloadeaza driverele. Pentru drivere trebuie sa stii ce componente ai.

| Alecswtza explică (pentru EusebiuR):

Paaaaaaaaaaaiiii... am tot instalat si dezinstalat drivere. Imi trebuie exact pasii pe care trebuie sa-i utilizez, sincer. Am realizat ca sunt batuta in cap la partea asta. Componente? laughing)) Pot sa iti spun doar ca am windows Vista Home Basic, cu atat pot sa te ajut.

| EusebiuR a răspuns (pentru Alecswtza):

Vista? Ia-ti un windows 7 ultimate/enterprise care au driverele instalate si ai terminat.winking

| Alecswtza explică (pentru EusebiuR):

Spune-i asta si laptopului meu care are 8 ani laughing