| OvyBluRay a întrebat:

EMS TRANSPORT POSTA ROMANA

Cine a mai comandat din china produse dupa net prin intermediul transportului prin EMS, am comandat o pereche de ghete am platit cat face plus transportul acum am o nelamurire mai trebuie sa mai platesc ceva cand o ajunge in tara stiu ca ajunge la oficiu postal de unde apartin? vreau sa ma lamureasca cineva daca este asa

1 răspuns:
| AndreiBuz a răspuns:

Nu mai platesti nimic, doar buletinul sa il ai la tine. Transportul l-ai platit o data, doar nu o sa platesti de 2 ori.