| LeonardRoller a întrebat:

Este o rusine sa ma joc numai cu fetele? Ca ma simt putin jenat :-|.

12 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă te simți bine în compania lor, este ok dar mai trebuie să mai joci și un fotbal cu băieții, nu-i abandona.
Pa, pa.

| Adeeeeeee a răspuns:

Nu trebuie sa te simti jenat.Pana la urma ar trebui sa faci ce-ti place, nu ce le-ar placea altora sa faciwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Nu este o rusine deloc, am un prieten care se simte mai bine in compania fetelor decat intr-a baietilor, pur si simplu asa ii place si nu ii pasa de gurile rele ale oamenilor.
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa faci chestii de baieti.

| Azurry a răspuns:

E bine să te joci cu toţi, dar unii o să înceapă să te bârfească. Nu contează, tu trebuie să faci exact ce îţi place! :3

| DanyReyMisteryo619 a răspuns:

Sincer nu prea cred ca e, dar nu cred ca e normal sa te joci numai cu fetele adica, mai trebuie sa iesi si cu baietii, stii ce zicwinking

| LeonardRoller explică (pentru DanyReyMisteryo619):

Stiu stiu, dar doar ele ies pe strada crying oricm cu baietii ies duminicawinking

| DanyReyMisteryo619 a răspuns:

Ei, atunci nu este nici o rusine, e chiar foarte OK sa "te joci" si cu fetele si cu baietii.

| elly2love a răspuns:

Nu e o rusine sa te joci cu fetele... Si mie mi se pare foarte normal, atata timp cat te simti bine in prezenta lor si ai incredere in ele...nu vad ce te-ar opri sa te joci cu fetele. happy
Pur si simplu poate nu esti genul de persoana sa iasa afara cu baietii ci prefera sa stea cu o fata happy
Nu trebuie sa te simti jenat happy

| roxyroxy467 a răspuns:

Chiar nu ai de ce.Si eu stateam cu baietii cand eram mica si inca mai stau pentru ca ma simt bine in compania lor si la fel si tu.Nu ai de ce sa-ti fie jena, fiecare isi are personalitatea. Sper ca te-am ajutatwinking

| MicleusanuDanielanatalitzamikidada a răspuns:

Nu este deloc jenant, doar suntem toti oameni. Fetele cu siguranta te vor indragi, iar baietii doar te vor invidia.

| denisabiebs2000 a răspuns:

Buna. nu trebuie sa iti fie rusine sau sa te simti jenat ca te joci doar cu fetele... si eu cad eram mai mica, toate fetele din cartier de varsta mea, au plecat in strainatate ba s-au mutat, deci am fost nevoita sa ma joc cu baietii. Nu ma simteam jenata, pentru ca ei nu barfeau, nu erau fitosi si chestii de astea laughing Oricum, daca te simti mai bine in prezenta fetelor joacate cu ele, dar... mai iesi din cand in cand si cu baietii pe afarawinking