| DrDeath a întrebat:

Eu ieri mi-am facut pierce in limba.Astazi am limba unflata si nu stiu ce sa fac.
Vreau sa nu mai am limba unflatacryingNu pot sa mmananc.

Răspuns Câştigător
| MissBeer a răspuns:

NU PUNE GHEATA! Nu ai voie nimic rece sau fierbinte, deoarece se va umfla si mai rau. I've been there, i knowlaughing. Eu am putut sa mananc orice puteam baga direct la masea: sticks-uri, bucatele mici de cascaval, poti incerca supe/ciorbe. Nu te juca cu el, nu bea rece, nu manca fierbinte, nu bea lactate si o sa inceapa sa se retraga umflatura. Bafta!big grin Nu asculta sfaturi de la oricine, trebuie sa gasesti pe cineva cu experienta in astalaughing. Persoana care ti-a facut pierce-ul nu ti-a zis ce sa faci si ce sa nu faci? Oricum, daca mai ai intrebari, imi poti da mesaj.

7 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Ai vrut porcarie din aia in limba, acum suporti!

caramela
| caramela a răspuns:

Scoate-ti prostioara din limba.straight facestraight face si lasa-te asa cum te-a lasta Dumnezeu...

| Pitri001 a răspuns:

Asta e trece rabda de foame!hee hee

| Shinto a răspuns:

Daca tot ai facut-o, tine gheata in gura.O sa ajute.Numai ai grija sa nu exagerezi, ca faci amigdalita.

| Allexandrw07 a răspuns:

De daca ai pirce's in limba nu ai voie sa mananci mancare solida 1sapt 2 depinde de fiecare, limba umflata o sa o ai cam vreau 5, 6 zile nu ai voie sa mananci decat lichide! Fara mancare ca s-ar putea sa se infecteze sau sa iti ramana bucati de mancare.

| mrBoGDaN a răspuns:

La ce iti trebuie pierce in limba? waiting