| trumpetlights a întrebat:

Vreau sa imi fac un pierce in limba. Mi-l face un prieten care a mai facut, dar vreau sa stiu si eu ce pot sa mananc sa beau si ce nu. Daca e umfla, daca o a pot sa vorbesc normal... big grin

4 răspunsuri:
| HaHaGirl a răspuns:

Un lucru e clar :NU AI VOIE CIOCOLATA! apoi sucuri acidulate

| trumpetlights explică (pentru HaHaGirl):

SI faza cu vorbitul?

| HaHaGirl a răspuns (pentru trumpetlights):

O sa te simti ca si cum ti-a facut doctorul anestezie, asta pana te obisnuiesti, cel mai tare e ca bei apa printr-o parte a gurii si pentru ca limba e amortita curge prin cealalta parte, incearca sa mananci chestii care nu necesita mestecatul.

| Darapupic a răspuns:

Eu zic sa nu iti faci pierce… iti va parea rau mai tarziu, vei vedea...