| teknoob a întrebat:

Eu vreau sa comand ceva de pe net dar compania nu trimite in Romania. Exista firme care pot prelua comanda cand ajunge la ei, iar ei sa trimita mai departe mie, in Romania? Sau cum pot sa primesc un colet daca locuiesc in alta tara? neaparat am nevoie de buletin acolo?

2 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Daca nu exporta in Romania nu exista nicio alta posibilitate de a comanda--- nu-ti ramane decat sa renunti!

| KodrutZ a răspuns:

Le-ai dat mail si ai intrebat? Daca cumva e vorba de cuburi Sifteo, sa stii ca mie nu mi-au trimis nici ca sample pentru presa, nu trimiteau in afara Americii nicaieri sub nici o forma. sad