| moniqueblackberry a întrebat:

EX : Sa zicem ca am fost repartizata la un liceu...si pana in 26 iulie trebuie sa depun dosarul de inscriere la acel liceu.Trebuie neaparat sa-l depun eu? Sau pot sa il depuna si alte rude(mama,tata, bunica, verisoara...)? Funda! happy

Răspuns Câştigător
| ChrisWild a răspuns:

Nu este obligatorie prezenta ta pentru ca nu trebuie sa dai nicio semnatura.Acele persoane care se duc ar trebui sa fie unul din parinte sau amandoi si sa aiba la ei toate datele care sa le permita inscrierea ta.

2 răspunsuri:
| ciprian1997 a răspuns:

Sincer eu l-am dus singur dar am multi prieteni care nu au trecut pe la liceu decat in prima zi de scoala...nici macar la inscriere nu au fost.

| moniqueblackberry explică:

Mama este plecata.Ar putea sa-i trimita bunicii mele imputernicire notariala?