| theyonutzu a întrebat:

Exista licee in mediul rural? Intreb si eu. Vreau sa aflu de cateva daca exista.

4 răspunsuri:
| Rakanishuu a răspuns:

Da, exista.

| d3men7zel a răspuns:

la nivel naţional, există 56 de licee tehologice cu promovare zero, răspândite în toate judeţele, dar cele mai multe sunt în mediul rural.Din cate stiu la Constanta exista 3 licee din mediul rural tongue fundahappy

| DunkelheitBu a răspuns:

Da, exista spre exemplu pe langa tara la mine este unul de mate-info. in comuna cernica

| theyonutzu explică:

Funda pentru cine imi da lista cu toate acestea sau macar judetele in care exista. sunt in fiecare judet oare?