| last_9432 a întrebat:

Exista parole pentru Volfied?

4 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Surioara mea zice ca nu exista!

| Jonathan a răspuns:

Uite ce am gasit (in engleza):

-Cheat Mode

Achieve a score of exactly 10 points and press [Esc] or `. Enter the difficulty selection screen and scroll through the options. Choose the "Cheat" option to select any level for game play with unlimited lives. Additionally, your shields will last longer, and colliding with small opponents is harmless.

Tradus:

-Obtine un scor de 10 puncte si apasa pe ESC sau pe `. Intra unde este selectata dificultatea si du-te in josul ei, alege "Cheat" si alege nivelul la care vrei sa joci
*O sa ai viata nelimitata, o sa ai scuturi mai puternice si ciocnirea cu adversarii mici este inofensiva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred, eu nu le-am gasit pe net.

| alexutza_9130 a răspuns:

Nu stiu