| anonim_4396 a întrebat:

Facetimi top cu vedetele : jesse mccartney miley demi selena si care mai vreti

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Jesse Mccartney arata chiar bine.Pare incocent si putin cam prea blond pentru gusturile melehee hee
Mie imi place cel mai mult Justin Timberlake. O daalove struck
Si clar Christina Aguilerawinking

| thegreatgatsby a răspuns:

Imi plac toti 4 pe care i-ai enumerat... dar mai am multiiiiii de adaugat si mi-e lene big grin

| ElySa a răspuns:

lady gaga, Selena gomez, guess who, Ke$a, mariah Carrey, justin timberlake, Demi lovato...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Jesse mccartney la putere!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu ascult asa ceva happy. As zice: avril lavigne, paramore, guees who, bitza, vama veche, sum 41winking.

| Cooory a răspuns:

Jesse McCartney! beyonce :X:X:X

| BeTy14LoVeJesse a răspuns:

Jesse McCartney, Justin Bieber, Zac Efron, Selena Gomez, Miley Cyrus, Demi Lovato