| tudorviorel a întrebat:

Foloseste cineva vreun produs inventat de domnul ION DAVIDONI vreau pareri numai de la cunoscatori,

1 răspuns:
| Cosmin_Mihai_1978 a răspuns:

Bună ziua. Da, folosesc eu de câteva zile masca magnetică, octograma multicompozit şi ecranul antiradiaţie.
Momentan, ceea ce pot să vă spun este că am avut o durere persistentă de umăr de câteva zile şi am ţinut pe el masca magnetică pentru câteva zeci de minute iar durerea m-a lăsat.
Rămâne să văd în continuare ce alte beneficii mai pot obţine cu acest produse.