| Încrucişătorul a întrebat:

Fratilor, ce sunt "Advanced Micro Devices - Other Hardware - AMD Processor" si "nVidia - Network - NVIDIA nForce Networking Controller"?

Una cred ca are legatura cu 'Network Adapters' (internetul) dar cealalta nu stiu ce face.

2 răspunsuri:
| SkyHigh a răspuns:

Unul e procesorul, Advanced Micro Devices, adică procesorul tău, AMD, iar nVidia Networking Controller este numele plăcii de reţea -> Internet happy

| Încrucişătorul explică (pentru SkyHigh):

M-am uitat pe net si unele dintre rezultate spuneau de Advanced Micro Devices ca le blocheaza update-uri.

Iar "NVIDIA nForce Networking Controller" am vazut ca blocheaza accesul pe net dupa ce e instalata. Iar procedura de 'Roll Back Driver' nu ar repara dauna.

Recent, am avut PC-ul reparat si trebuie sa reinstalez update-urile windows-ului.

Nu stiu ce sa fac: sa instalez sau nu p-astea doua...