| puscahoreangaion a întrebat:

Funda! doresc sa intreb daca un subsol tehnic al unui bloc construit din 1972 poate avea din constructie boxe? definiti-mi si mie ce lege reglementeaza subsolul tehnic si ce trebuie sa contina acesta:tevi apa etc? stie cineva daca in 1972 era voie sa faci subsol tehnic din constructia blocului prevazut cu boxe care sa cuprinda in ele si tevile de apaa canalizare? va rog dati-mi definitia subsol tehnic si legea care reglementeaza acest aspect(atat dinainte de 1989 cat si dupa)! ne-am adresat peste tot nimeni nu stie!

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu cred ca vei gasi rezolvarea pe aici.Vezi in planul de reabilitare din `72.

| Yamaha123 a răspuns:

Asa e!