| Rossey a întrebat:

Funda! La ce ora incepe maine olimpiada de romana faza pe sector(sector 5) pentru clasa A VI-A, la scoala 131. Dau funda celui mai rapid si bun raspuns si vot celorlalte raspunsuri serioase.

Răspuns Câştigător
| RainOfColors a răspuns:

La ora 10 incepe. Pe la 9 si jumatate sa fi acolo.
Sper ca te-am ajutat. Succes!

4 răspunsuri:
| RainOfColors a răspuns:

Ai gasit (daca macar ai cautatlaughing ) exemple de subiecte? Daca da, te rog sa imi spui si mie unde. Am pus si intrebare, poti raspunde acolo daca vrei funditahappy

| Rossey explică (pentru RainOfColors):

Am cautat si eu dar nu gasesc, din pacate.

| andreik7 a răspuns:

| bibycool a răspuns:

Si eu ma duc si trebuie sa fim acolo la ora 9:30 dimineata ca la ora 10:00 incepem testarea! Sper sa-ti fie de folos!