| stefanandrei_1956 a întrebat:

FUNDA! Va rog ajutati-ma! Am un joc battlefiled bad company 2. Am uitat parola la EA si am incercat sa bag mi-o aduc aminte si dupa ce am bagat cateva parole care nu erau corecte imi spunea :prea multe parole gresite au fost intiate. Am schimbat parola si dupa aceia iar m-am dus sa ma conectez : tot acelasi lucru ca pra multe parole gresite au fost intiate. P. S : daca ma conectez pe suitul official EA merge, dar de pe battlefiled bad company 2 numerge. Singleplayer pot juca, dar multiplayer nu pot. HELP!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi pe mail, poate iti da un link sa confirmi resetarea parolei sau ceva de genul.