| Lucky8 a întrebat:

Cum schimb parola de e-mail? Am incercat sa dau ca am uitat parola am pus intrebarile, a mers, am bagat noua parola si imi zice ca e prea slaba am bagat multe parole complicate si imi zice acelasi lucruru. Help! Dau funda cui ma ajuta!

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai nou pentru parole iti cere sa pui cifre (0-9) si uneori si litere mari (A-Z) eventual... poti incerca punand un spatiu ( ). Mult succes!

| Lucky8 explică (pentru anonim_4396):

Merci dar acum ma pune sa astept 12 h.

| AlexNet74 a răspuns:

E-mailul nu il poti schimba, doar sa creezi unul nou, cat despre parola..nu stiu, mai incearca

| Lucky8 explică (pentru AlexNet74):

Nu reusesc.

| AlexNet74 a răspuns (pentru Lucky8):

Atunci ii de vina calculatorul sau conexiunea la internet. Incearca de la un prieten!

| AlexNet74 a răspuns (pentru Lucky8):

Aaaaa mi-am amintit ca trebuie sa sa contina o litera mare parola yahoo, si eu am resetat-o azi! Succes, si daca te pune sa astepti 12 icearca sa te loghezi si sa dai am uitat parola din nou

| Lucky8 explică:

Multumesc mult pentru sfaturi.Am reusit sa o schimb

| Blidar_Andrei_1999 a răspuns:

Incerarca sa introduci numere si majuscule

| ScorpionVali a răspuns:

Intra pe contul tau de mail in colt in dreapta sus ai o rotita, de acolo alegi Account info, va trebui sa confirmi cu parola actuala si apoi iti apar mai multe informatii despre contul tau printe care si cea cu Change Your Password.Bafta