| anonim_4396 a întrebat:

FUNDITA! Voi fetelor ce faceti ca sa va apropiati mai mult de noua colega de clasa, dar fara sa o sufocati?

3 răspunsuri:
| DidiChanx3 a răspuns:

Pai in primul rand daca e singura in banca si nu are cu cine sa stea du-te u langa ea sau macar in pauze sa vezi de unde e ce ii place daca se simte bine la voi in scoala chestii de genu si asa se leaga cele mai bune prietenii prietena mea cea mai buna de ex s-a mutat la noi din cls a5 si acum is a8 si de atunci tot cu ea stau in banca sib cu ea merg in tabere inca o chesti daca ti se pare ac nu prea te baga in seama da-i putin timp sa te cunoasca mai bine fundita happy?

| alexralu34 a răspuns:

Incerc sa ma imprietenesc cu ea si sa aflu ce ii place sa faca si incerc sa vorbesc cu ea cat e normal.

| gabrielaandreea99 a răspuns:

Incerc cat mai mult sa vorbesc cu ea, in fiecare zi putin kate putin, pana devenim prietene.
Cere-i sa te ajute cu ceva, si asa, intrati in vorba.