| anonim_4396 a întrebat:

FUNDA! simt ca ma indepartez de o colega de clasa ea e cu cineva dar vreau sa pastram legatura sa fim prieteni apropiati k dupa nu se stie ce se intampla ce sa fac?

3 răspunsuri:
| T4ny4 a răspuns:

Daca nu se poate si nu se poate, renunta odata! Pierzi timpul si poate nu vezi ce-i in jurul tau! Poate alta fata sta si te asteapta pe tine! Mergi mai departe! Asta ce faci tu deja suna a obsesie!

| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Pai poate acel cineva cu care e ea e gelos si nu vrea sa mai stea in preajma ta happy

| DNSK a răspuns:

Iti place de ea? n-ai ce sa faci daca ea are prieten! si ce-i daca te intepartezi de ea daca n-o placi? crezi ca se face ceva pe la primarie si ti aiurea sa-ti pierzi o pila? sau? prieteni apropiati cand unul are pe cineva.mai greu! cel mai mult timp ii este dedicat persoanei de langa si ff putin prietenilor! daca o placi spune-i nu vb aici pe site prostii si astepta raspunsuri pe care nu vrei sa le citesti. zi ce ai in cap