| Iluzz a întrebat:

GetLogicalProcessorInformation(KERNEL32.dll)! Imi apare eroarea asta cand pornesc Skype si nu stiu de ce! L-am instalat, apoi cand il pornesc imi apare aia! Cum rezolv? :-s

Răspuns Câştigător
| IncorrectUsername a răspuns:

Daca ai windows XP service pack 1, 2 trebuie sa-l faci service pack 3.Mai multe informatii pe, http://support.microsoft.com/kb/322389

18 răspunsuri:
| IncorrectUsername a răspuns:

Ce windows ai?

| Iluzz explică (pentru IncorrectUsername):

Windows xp service pack 2! (black edition)! :-s

| IncorrectUsername a răspuns (pentru Iluzz):

Pai asta este problema, trebuie sa ti-l updatezi la service pack 3...

| Iluzz explică (pentru IncorrectUsername):

Ok! multumesc happy

| IncorrectUsername a răspuns (pentru Iluzz):

Nu ai pentru ce!winking

| AlexandruCro a răspuns:

Eu am service pack 2 si daca bag 3 imi fac lag de nu se mai misca nici cursoru de la mouse finca mi sa mai intamplat

| Iluzz explică (pentru AlexandruCro):

Ce procesor ai? si rami?

| AlexandruCro a răspuns (pentru Iluzz):

Am procesor celron D 336 si 1, 87 gb ram

| Iluzz explică (pentru AlexandruCro):

Ar trebui sa mearga... ai incercat si cu alt cd cu windows? ma gandesc si eu ca nu ai windowsul original. incearca cu alt service pack 3

Alte răspunsuri
| GheorghiE69 a răspuns:

Dar cum fac Windows XP pack 3?

| Gabizta_Gabi_1999 a răspuns:

Imi da eroarea kernel32.dll la nfs the run.Am computer atăt de bun.ce trebuie sa fac sa imi mearga nfs the run

| Iluzz explică (pentru Gabizta_Gabi_1999):

Rami? procesor? placa video?

| dmd26101972 a răspuns:

GetLogicalProcessorInformation(KERNEL32.dll)! imi apare eroarea asta cand pornesc skype! si nu stiu dc! l-am instalat apoi cand il pornesc imi apare aia! cum rezolv?

| Iluzz explică (pentru dmd26101972):

Daca ai windows XP service pack 1, 2 trebuie sa-l faci service pack 3.Mai multe informatii pe, http://support.microsoft.com/kb/322389... problema asta am avut-o si eu

Alte răspunsuri