| KingOFdueL a întrebat:

Hay TPU
am o intrebare simpla pentru voibig grin:
cum pot afla ce fel de hdd am (fara sa il conectez in unitate)?
adica eu am un hard disk de la un calculator mai vechi(de 80 gb)
si vreau sa il fac din intern (sa in conectez la comp din unitate)-extern(sa il conectez cu un cablu usb si un cablu de alimentare)
da ca sa fac asta trebuie sa stiu ce fel e(exista mai multe feluri de adaptoare pentru hdd-usb si daca iau unu de pe net sa nu ma trezesc ca nu merge)

Răspuns Câştigător
| florin1979 a răspuns:

Uita-te la pozele astea! poate te lamuresti! http://www.google.ro/......tp?/search hardul ide are o mufa mare lunga, cu cablu ca o panglica, iar cele sata au mufa mai mica mai subtire si cablul e total diferit!

2 răspunsuri:
| KingOFdueL explică:

Florin hai mersibig grin
e sata
dau o berelaughing

| KingOFdueL explică:

Ma florine sata era mersi multbig grin
dau o berelaughing