| debby2000 a întrebat:

Hei scoala noastra are un spectacol vinerea asta, iar eu si cateva fete vrem sa facem un dans dar nu avem nici o idee. Daca ma puteti ajuta dau funda.

Răspuns Câştigător
| Emma00mihai a răspuns:

Stiu un dans super...Vezi daca puteti sa il faceti.Intra aici:http://www.youtube.com/watch?v=qS1jPM7szqA...sunt mai multe dansuri de genul asta daca acesta nu iti place trebuie doar sa cauti

5 răspunsuri:
| Emma00mihai a răspuns:

Puteti sa va ganditi la o melodie si sa cautati dansul pe google sau pe youtube.Stiu eu un dans dar cred ca va este cam greu sa il invatati.Cati ani ai? depinde de varsta voastra

| debby2000 explică (pentru Emma00mihai):

12 toate

| Emma00mihai a răspuns (pentru debby2000):

Funda?

| Emma00mihai a răspuns (pentru debby2000):

Stiu un dans super...Vezi daca puteti sa il faceti.Intra aici:http://www.youtube.com/watch?v=qS1jPM7szqA...sunt mai multe dansuri de genul asta daca acesta nu iti place trebuie doar sa cauti

| Hotlem a răspuns:

Daca suntenti numai fete faceti si voi un dans sexy... tongue. Cel putin daca as fi la scoala ta, asta as vrea sa vad laughing