| diannna38 a întrebat:

Hei TPU am o problema cu o vecina care sta la 3 blocuri departare de mine noi nu avem unde sa jucam fotbal ca ea vine de la 3 blocuri departare la noi si ne zice ca nu poate sa stea in casa ca o doare capul ca tot batem noi mingea si ne bucuram cand dam goluri chiar vin si spectatori vara cand jucam fotbal sa se uite la noi.
Si am inceput rivalitate intre noi baietii si ea cun dracu o doare pe ea capul cand sta la 3 blocuri departare si nu ai doare pe locatari de la blocurile unde jucam noi a venit si politia si i-a zis sa ne lasa sa ne jucam ca e zona verde dar ea tot nu ne lasa in pace ea cumpara in fiecare luna un sac de balegar proaspat si il arunca pe terenul de fotbal am fost si la primar darb pe primar il doare in... Ce putem face in cazul asta? Ca pe deal nu putem sa jucam ca este panta si merge mingea in jos la liceu si la scoala sunt numai gropi si bolovani si pe terenul din parc trebuie sa platim 100 de lei ora

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Puteti sa jucati in continuare acolo, dupa ce curatati terenul de balegar.

Răspuns utilizator avertizat
| Lisiele a răspuns:

Zii sa se mute la casa daca nu-i place galagia de la bloc.

| diannna38 explică:

Dar nu vrea si cate o data isi i-a pautra si se pune in mislocul terenului otata un amic de al meu o lovit-o in picior ca unu i-o luat minegea si el vrea sa suteze si a lovit-o si apoi ne tot injura si ea zice ca mei e si credicioasa cred ca v-om merge la primar si ai vom zice sa ne amenajeze in locul ala un teren de fotbal ca si asa oameni iasa pe balcon vara si se uita la meci si vin spectatori de la blocuri cu scaunele laughing

| ella4ever a răspuns:

Puneti si voi mina la mina si procurati un sac de balegar si va duceti la ea acasa si il aruncati la usa ei! si in caz de ceva aresativa si voi la politie! Spuneti ca va agreseaza verbal si psihic si ca va influenteaza psihic! big grin