| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu pc-ul! Nu imi merge sunetul. Boxele sunt bune, am pus degetul pe mufa jack si scotea un sunet asta inseamna ca sunt bune. Imi lipseste un driver? Sau ce are? De cateva zile bune incerc sa gasesc problema! Am windows xp!

15 răspunsuri:
| Florinapopica a răspuns:

Care stie sa ma ajute lasati un id!

| Stefan_Ionut_Danyel_1989 a răspuns:

Da iti lipseste driver de sunet!

| JustLife a răspuns:

Buna, trebuie sa instalezi driverele pentru sunet, te salut!

| Florinapopica a răspuns (pentru JustLife):

Si care ar fi driverele?

| JustLife a răspuns (pentru Florinapopica):

Buna, vezi ca ti-a dat cand ai cumparat pc! si bagi cd si le instalezi e foarte usor, succes, te salut!

| Keyllogger a răspuns:

Sal.AI pe cd-ul original de la placa de baza driverele de la sunet.(Realtek)

| bmG123 a răspuns:

Pai drivele le ai pe un cd care vine cu placa de baza in cutie.

Daca nu-l mai ai incearca : http://drivers.softpedia.com/......3-XP.shtml

| Florinapopica a răspuns (pentru bmG123):

L-am instalat si imi apare ceva prostie ca la winamp.straight face

| K0sti a răspuns (pentru Florinapopica):

E ultima data cand va spun! Desfaceti calculatorul (da-i capacul jos), uita-te ce scrie pe placa de baza(pe orice placa scrie cum o cheama), dupa care te duci la producator si iei driverele care-ti trebuie. E asa complicat?

| ILikeIslands a răspuns:

Salut! ca sa-ti faci sunetul instaleaza drive genius professional am avut si eu aceeasi problema si cu asta mam rezolvat. funda plz

| Florinapopica a răspuns (pentru ILikeIslands):

Imi cere license code!

| JustLife a răspuns (pentru Florinapopica):

La ce la cd?

| Florinapopica a răspuns (pentru JustLife):

Nu! la drive genius professional

| Florinapopica a răspuns (pentru JustLife):

Da-mi idul taul!

| JustLife a răspuns (pentru Florinapopica):

Casian92_boy