| Annna122 a întrebat:

Heii.
Ieri am vomitat toată ziua,nu puteam mânca nimica sau bea.
Iar azi, tot n-am poftă să mănânc ..De ce?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Din cauza la raul acela ce-a fost pe tine.
Stai linistita, iti vei reveni in 2 zile.
Mananca usor, covrigi, ceai, paine prajita
Mergi si la medic.
Te pup!

4 răspunsuri:
| BlackRose08 a răspuns:

Buna!

Si mie de cate ori imi e rau, nu pot manca nimic si nici sa beau, ca dau tot afara. Am avut de curand o asemenea intamplare, cand mi-a fost rau seara si noaptea nu am reusit sa dorm din cauza ca ma miscam si imi venea sa vars.

A doua zi, desi nu mai varsam, nu mi-a trebuit sa mananc absolut nimic, nici macar apa. dar m-am facut bine intr-un final.

Dar totusi cel mai bine e sa vizitezi un medic! bafta.

| Annna122 explică (pentru BlackRose08):

În cât timp te-ai făcut bine.Așa mi s-a întâmplat și mie ieri seară nu puteam să dorm fiindcă dacă mă mișcam vomitam sad
Ai mei zic că e de la soare și că în urmă cu 2 zile am fost la olteț și am intrat îmbrăcată și m-am udat din cap până în picioare.
Ai luat pastile?

| GaBrIeLa1994 a răspuns:

Este posibil sa fie mancat ceva ce nu iti e bine sau alterat si de la asta sa ai aceste probleme sau poate ai ceva probleme cu fierea.cel mai bine e sa mergi la un doctor si sa nu stai asa.el iti va spune ce ai si iti va da un tratament potrivit pentru tine.insanatosire grabnica!

| amalia025 a răspuns:

Sincer nu stiu ce sa iti spun, nu ma pricep si nu vreau sa iti spun ceva gresit dar iti recomand sa te duci la medic sa te consulte.