| Danielaelenasoare a întrebat:

Help
Ați mai pățit asa? Pe site.ul postei la track and trace coletul meu care de fapt este permisul de conducere apare ca predat la destinatar.Eu logic nu am primit nimic!
Postarita zice ca ea nu a primit nimic. Aștept sa vad ce spune mâine dacă are ceva.
Mi se pare foarte ciudat sa vad pe track and trace plic predat când eu nu am nimic primit mai ales ca e și un act!

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Poate este vorba de o eroare a sistemului
de aceea cand sistemul nu pare in regula cel mai bine iei legatura cu oameniiwinking

| Danielaelenasoare explică (pentru Simpatic):

Multumesc m-am gandit si la varianta asta tocmai de aia am vorbit cu fata de la posta. A zis ca ma anunță ea când va primi plicul.

| Simpatic a răspuns (pentru Danielaelenasoare):

Poate se rezolva cu aceasta ocazie!winking

| ioana748 a răspuns:

Posibil trebuie sa faci un drum la posta.