| RoseOfTheFire a întrebat:

Hey am vazut la multi cand fac poze in jurul lor ascunde tot si lasa sa se vada doar persoana lor in poza unde as putea da sa ascund si eu?

4 răspunsuri:
| alecx4music a răspuns:

Se face cu un editor photo, cum ar fi photoshop. Se selecteaza ce vrei sa pastrezi, se sterge restul, si raman persoanele, sau ce ai selectat. De obicei se foloseste pentru a pune selectia (in cazul tau persoanle) pe un alt fundal.

| crmr a răspuns:

Poti pan photoshop sau photoschape decupandu te dar poti si in paint stergand tot de langa tine Bafta; P

| Ahead a răspuns:

Cred ca se modifica poza in photoshop.

| Oltean_Ancutza_1992 a răspuns:

Buna...pt a putea "ascunde" unele lucruri din poza trebuie sa ai instalat photoScape dai editare si apoi pixelare. sper ca te-am fost de ajutor