| beea29 a întrebat:

Hey sad Cand eram mai mica aveam o prietena ( cea mai buna ) pe nume Stefania... Eram la gradintia. Dupa nu ne-am mai vazut pentru ca m-am mutat la alta gradinita. Dupa la aceeasi gradinita la care m-am mutat era si ea ( era o simpla coincidenta ). Apoi m-am mutat intr-un alt cartier. In acelasi cartier statea si ea ( alta coincidenta ). Dupa ne-am intalnit si mi-a spus ca locuim in acelasi bloc. Am mers la scoala. La aceiasi scoala era si ea ( Numai coincidente pe aici laughing ). Apoi in aceiasi clasa...Eram cele mai bune prietene, pana cand a venit o fata pe nume Clara si mi-a luat-o au devenit prietene bune..Cum sa o recuperez? Sau cum sa fac sa se indepartze sau certe? HELP ME! Funda + Vot

Răspuns Câştigător
| Miranda29 a răspuns:

O poti recupera numai intr-un singur fel, fii indiferenta si fa-ti si tu o alta prietena, fa-o geloasa, fa-o in asa fel incat sa regrete ca numai are o prietena ca tine

1 răspuns:
| beea29 explică:

Nu, nu am fost laughing Nu semanam la chip, dar la detalii suntem identice.