| dya333 a întrebat:

Hey cei care aveti bursa la facultate, de ce medie ati avut nevoie(Media generala de la bac sau media generala a celor 4 ani si care este media minima cu care se poate intra)Stiu ca difera de la o facultate la alta dar oricum vreau sa stiu.

Răspuns Câştigător
| Hater a răspuns:

La politehnica(buc) iti trebuie peste 8 si conteaza si media de la bac si mediile de la matematica si fizica din liceu si unele facultati din politehnica au si admitere in orice caz peste 8 si iei 300 de lei pe luna...La alte universitati habar n-am stiu doar ca sunt unele la care ai nevoie de medie colosala ASE daca nu ma insel UB si altele...