| Poseidon69 a întrebat:

Hey, Salut
Am asa o intrebare :
Vape-ul adica Tigara elecronica afecteza la plamani ceva? sau nu stiu pote sa aduca ceva boli, sau nu stiu ceva ca si cum sa iti faci plamani negri?
Nu stiu, merita cumparat?
Dati-mi niste sfaturi sa conving parintii mei sa ma lese sa cumpar

Răspuns Câştigător
| Câzu_Radu_1997 a răspuns:

Parerea mea este sa nu iti iei, deoarece tu inspiri aburi care iti afecteaza tot organismul.
Este mai rau decat tigara.
Tot ce este pe abur dauneaza grav sanatatii, dar si tigarile. Parerea mea este sa incercibsa te lasi de la sine

1 răspuns:
| Rostaș_Ioana_1999 a răspuns:

E mult mai toxica de cat tigara normala. Sfat nu face prostia sa iei.