| myhaela_4330 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar placa de par, dar parinti nu ma lasa, imi spun ca o sa imi ard parul si nu stiu cum sa ii conving, dati niste sfaturi pentru cel mai bun

Răspuns Câştigător
| newperson4him a răspuns:

Hei. Si eu vreau sa o conving pe maik`mea sa imi cumpere, spune`i ca nu vei folosi zilnic placa (o data la o saptamana, doua chiar). si asigura`o ca vei avea grija de parul tau. ca te vei da inainte si dupa cu un spray protector si`ti vei face masti pentru hidratarea lui. Povesteste`i ca toate prietenele tale au si ca nu au parul ars. In plus daca iti vei tunde varfurile regulat (cam o data pe luna) nu iti va fi ars. Mai spune`le ca iti doresti foarte mult, si atunci cand iti cere ceva, fa fara sa comentezi, si spune`le ca pentru placa faci orice iti cer ei. Multa bafta si sper sa-i convingi.>big grin

2 răspunsuri:
| L7L a răspuns:

DOAMNE ce parinti aveti unilaughing))) iti arzi parul?laughing)) SPUNEI simplu ca nu e nici un pericol si ca toate fetele il folosesc n-are dc sa nu te lasehappy bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Strangeti bani si cumparo pe ascuns, iar atunci cand o sa o vada u o sa mai zica nimic ai sa vezi