| Ella3133 a întrebat:

Hey,stiti cumva unde asi putea gasi un site unde sunt postate anunuturi cu joburi part-time in Bucuresti? Fuunda big grin

2 răspunsuri:
| CristianCRS a răspuns:

Http://www.ejobs.ro/ E unul din cele mai cunoscute siteuri de recrutare, iti faci un cont, un CV frumos si complet si apoi te apuci de treaba, ai posibilitatea sa alegi intre joburi full time cat si part-time. Aplici la job si ramane doar sa astepti sa te contacteze.

| TatianaIstrate a răspuns (pentru CristianCRS):

Subscriu la raspunsul Cristinei. Si daca n-ai CV cei de acolo te pot ajuta si pe partea asta. Uite aici cum --> https://cariera.ejobs.ro/the-best-job-board-in-romania-ejobs/