| ƦαℓυҜα a întrebat:

Am si eu o problema cu parul din cap...laughingDeci, este lung si saten dar este cam rar insa problema adevarata este ca la varfuri este tare, tare despicat si nasol.Ma puteti ajuta cu asta? Imi puteti spune ce tratament sa fac sau cu ce sampon sa ma dau ori cu ce alt ceva sa ma dau pe par si de cate ori pe zi? Va multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Mai mult ca sigur ai paduchi si purici si latei! Mai spalate fato!

| continutfragil a răspuns:

Deocamdata nu mai ai altceva de facut decat sa il tunzi ( sa il scurtezi ) si apoi sa ai mai multa grija de el: nu tevopsi, nu ti-l fa des cu placa, nu folosi multe produse pentru coafat si nu folosi prea des uscatorul de par.
Mai multe informatii poti sa afli de aici:
http://www.eva.ro/......-1101.html

| Дηdu a răspuns:

Pai du-te la plafar si cumparati un tratament ptt ati repara parul se numeste PLACENTA si ia-ti si un sampon tot naturist pentru insesire, crestere si intarirea lui se numeste FAVISA se gasesc la plafar eu le folosesc si chiar dau rezultate.
sper ca ti-am fost de ajutor

| viky98 a răspuns:

Hei Raluca. Daca ai varfurile despicate trebuie sa ti le tai.Chiar daca vrei sa iti lasi parul lung trebuie sa iti tai regulat varfurile pentru ca se despica cu timpul.Te duci la coafor si se rezolva problemawinking.Si poti intreba cuafeza de un sampon pentru par rarwinking. Succes. Funda?

| MaddieGirl10 a răspuns:

Singura solutie e sa te tunzi. ca sa parul sa se regenereze si sa nu mai ai problema. astawinking m-a invatat odata o coafeza ca dupa par si dupa unghii sa nu-ti para rau niciodata. laughing eu zic sa-l scurtezi decat sa folosesti alte chimicale si sa strici tot parul laughingwinking