| Panteraa a întrebat:

Am vazut ca facebook trimite notificari cu zilele de nastere a prietenilor din ziua respectiva. Dar de ce nu trimite in fiecare zi? Uneori primesc, alteori nu. Am uitat ieri de ziua unei prietene si ma intreb de ce oare nu am primit notificarea aia de la facebook care in alte zile o primesc. Si nu e din cauza ca nu am prieteni care nu au ziua de nastere atunci cand primesc laughing Dau funda. Multumesc!

1 răspuns:
| edit28 a răspuns:

Poti ca sa dezactivezi notificatiile sa nu mai apare la nimeni atunci cand e ziua ta.