| Denis_5853 a întrebat:

Hey tPu sa fac inot sau karate ca le-am mai facut pe amandoua dar nu stiu ce sa fac sa ma stiu bate mai bine sau sa am patratele funda la cel mai bun raspuns:X:X

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic inotul! El iti va face bine mereu la sanatate si e foarte bine daca stii sa inoti! Nu stiu daca dai funda....Noroc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Karate. Degeaba ai patratele daca nu stii sa dai un pumn...

| lolitaa18 a răspuns:

Asta e la alegerea ta ...depinde tie ce iti place mai mult ...Eu zic inotul! e mai bun pentru sanatatehappy

| Reysman44 a răspuns:

Eu zic la fel ca Mihaela inotul iti face bine la sanatate si iti tonifiaza corpul pot face muschi fara sa ridici 30 de kg trebuie macar sa faci 4 ture pe zi si timp de 1 an o sa vezi niste rezultate cu procent de 150% succes

| anonim_4396 a răspuns (pentru Reysman44):

Mihaela-SweetGril (recent)