| DeadManSoryn a întrebat:

tata ma bate la cap sa merg la un sport(karate sau inot)si mie, mie cam rusine cu alti copii prin preajma asa ca am 2 intrebari:
1)Care ar fi sportul cel mai bun dintre ele?
2)Cum sa nu imi fie rusine cu alti?

Răspuns Câştigător
| Diamondsz a răspuns:

1)KARATE

2)Comunica cu acei copii cu care te intalnesti acolo.SA vezi tu te vei imprieteni!

| DeadManSoryn explică (pentru Diamondsz):

Multumesc frate! Dar daca copiii respectivi rad de mine ca nu stui karate asa mi s-a intamplat la fotbal?

| Diamondsz a răspuns (pentru DeadManSoryn):

Te-n-veti.Bafta!

4 răspunsuri:
| Nolkyz a răspuns:

Ambele sunt foarte bune şi plăcute. Eu am făcut judo 5 ani de zile, si vreau să reiau de la anul. Ruşinea asta a ta, mă gândesc că poate vine de la un complex de inferiotitate de care ar trebui să scapi. Trebuie să înveţi să comunici cu ceilalţi. Gândeşte-te că poate şi o mare parte dintre ei sunt exact ca tine, timizi.

| RΔϟVAη a răspuns:

Eu cand eram mic doream sa merg la kickboxing dar parintii nu ma lasau. In locul tau numai stateam pe ganduri. laughing