| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa urmaresc telefonul cuiva! Mesajele si apelurile pe care la primeste el sa le primesc si eu! Daca nu gasiti ceva gratuit, macar daca stii pe cineva care se pricepe si sa iau contacul cu el si sa ma rezolve! Va rog frumos este ceva urgent!

5 răspunsuri:
| ionutvas a răspuns:

Te duci la operator si iti va derula toata banda convorbirilor si toate msg

| AndraSiMaxi a răspuns (pentru ionutvas):

Nu vreau sa fie prea complicat.

| Λndrei a răspuns (pentru AndraSiMaxi):

Pai tu cred ca le vrei pe tava...

| Sekerim a răspuns:

Se pot redirectiona apelurile, dar acest setari se fac numai din telefonul cu pricina.Ia modelul telefonului si intereseaza-te despre posibilitati la operator!

| AndraSiMaxi a răspuns (pentru Sekerim):

Este vorba despre cineva care locuieste intr-un sat de langa Bucuresti si nu stiu ce fel de telefon e si nu pot accesa acel telefon caci eu sunt in Bucuresti.