| gabriel10 a întrebat:

Ieri am gasit un porumbel care nu putea zbura si l-am luat acasa.Pe ambele picioare avea niste stante sau cum sa le zic. M-am uitat bine la el si nu are urme de lovituri sau altceva, deci se poate sa nu stie zbura? Si ce sa-i dau de mancare pana ii gasesc stapanu sau pana invata sa zboare.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| madalina97_7115 a răspuns:

Si eu am patit un caz ca astahappyDar porumbelul si-a rupt piciorul intr-o sarma.Eu i-am dat de mancare grau si paine. Apoi l-am eliberat.