| Grigore1239 a întrebat:

Imi merge FlatOut 2 daca imi cere procesor de 2GHz iar eu am de 1, 6GHz?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da iti merge! Dar sa fie o placa video cat de cat buna 128 mb.Stai linistit merge fara probleme!

Răspuns utilizator avertizat
10 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Salut.
Cere 2ghz la cerinte recomandate.
In caz de ai putine fps-uri, dai detalile le mediu.
Poti sa vezi aici daca iti merge si ce nota primesti la resurse=>http://www.game-debate.com/games/index.php?g_id=2439&game=FlatOut%202
Bafta!

| hatze a răspuns:

Trebuie să ai placă video bună și dacă mai oprești din alte programe care rulează poate o să-ți meargă. îți recomand Game Booster caută pe google. baftă

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este buna cu siguranta va merge!

| dantextcontrolpsp a răspuns:

Ai putea incerca, mai inchizi cite ceva di procese il pui pe law si cred ca are sa mearga

| beni12 a răspuns:

Cumpara un procesor bun amd sau Intel celerom

| eAlexutzu a răspuns:

Da iti merge.
Doar ca acel procesor este recomandat.

| munteanuandrey a răspuns:

Da dar cred ca o sa-ti mearga laguit un pic

| Anorge a răspuns:

îţi vine bine o cămaşă XL dacă tu porţi M?
şi acum pe subiect:
Dacă poţi face overclock pană la 2GHz o să mearga, dar să nu crezi că overclock-ul nu iţi afectează procesorul