| ertyui a întrebat:

Imi puteti da un site pe care sa vad rezultatele la evaluarea nationala de anul acesta?batting eyelashes [ clasa a 8-a ]

Răspuns Câştigător
| geo_fili_2006 a răspuns:

Pe site-ul Protv-ului gasesti pe link-ul de mai jos, in josul paginii http://stirileprotv.ro/......atele.html
fundita? :D

4 răspunsuri:
| Dragosh_8212 a răspuns:

Incearca pe site-ul scolii tale, dar nu cred ca vor fi afisate. mai bine du-te la scoala happy

Răspuns utilizator avertizat
| soarecu12 a răspuns:

Rezultatele de la evaluare nu se pun pe internetsad doar cele de la admiterea la liceuwinking ast fundabig grin