| garetbora a întrebat:

Imi recomandati o imprimanta (MULTIFUNCTIONAL) la care se pot reincarca cartusele SIGUR?

3 răspunsuri:
| BeAmazing a răspuns:

Epson SX420W + wireless; sau daca ai ceva imprimanta la care nu poti incarca cartusele, iti cumperi un CISS la ea happy

| Alexandra301 a răspuns:

Eu mi-am luat de curand o imprimanta de la CANON si este foarte buna, are xerox, scaner...etc si are cartusurile reincarcabile si nu suntfoarte scumpe.in jur de 60-80 lei alb-negru si 80-100 lei color.Bafta.happy

| Hanabi a răspuns:

Salut! Uita-te aici ca sa-ti faci o idee. Din cate stiu, multifunctionalul HP e bun. Daca nu te lamuresti de pesite, ii poti contacta pentru mai multe informatii. http://www.producton.ro/