| grigor3 a întrebat:

In Anglia nu sunt femei frumoase? asa am auzit? cum vi se pare tara? ce parere aveti de ea? este mai frumoasa ca Romania?

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da, englezoaicele, comparativ cu femeile din estul Europei sunt urate, chiar foarte urate.

Tara in schimb e frumosa in felul ei. Nu are peisajele din Romania dar are farmecul ei. Unele orase sunt foarte frumoase, un pic mai curate decat cele din Romania. Mie imi place clima de la ei, nu e niciodata cald incat sa crapi, nu e niciodata extrem de frig

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Sunt o multime de femei frumoase la ei, de cand au primit marfa de la romani si de la rusi. Tara e frumoasa, clima-i pacatoasa.

| grigor3 explică (pentru Popescu_Eugen_1964):

Cum e clima? ploua mult sau ce?

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru grigor3):

Nu ca ploua mult, nu se opreste ploaia deloc.

| Clorox a răspuns:

Ce inseamna frumos pentru tine?
Gandeste-te bine la ce te-am intrebat!

| sasa1sasa1sasa1 a răspuns:

Ba, sunt femei frumoase. Acum, depinde ce-ti place tie. Daca le vrei ca pe ardelence, "grase si frumoase ca vaca noastra", nu iti vor place englezoaicele. Orice tara are locurile ei frumoase. Trebuie doar sa le vizitezi pentru a le descoperi.

| suntserios a răspuns (pentru sasa1sasa1sasa1):

Pai englezoaicele sunt grase si betive ca vacile

| sasa1sasa1sasa1 a răspuns (pentru suntserios):

happy betive ca vacile happy happy